Nasza historia

Pomysł! 

Pierwsze myśli o założeniu firmy pojawiły się wiele lat temu. Jednakże ostateczną decyzję podjęłam, gdy okazało się, że na polskim rynku nie jestem w stanie kupić dość szerokich zasłon do swojego domu. Wszyscy oferowali zasłony łączone, a takich nie chciałam. Wiedziałam, że będę ich często używać i zasłaniać okna, i nie chcę patrzeć na łączenia.

Dlatego postanowiłam uszyć je sobie sama :) 

Niestety, znalezienie odpowiednio szerokiego materiału, również okazało się niewykonalne.... 

Dopiero poszukując za granicą, oddzwonił do mnie przemiły Włoch i zaproponował spotkanie i wizytę na targach we Włoszech. Targach, które miały się odbyć za 3 dni.... 

To była bardzo szybka decyzja, ale udało się dostać bilet na lot w promocji, przyzwoity hostel i zorganizować na szybko opiekę dla dzieci. Pojechałam na wariackich papierach i zakochałam się w tym, co tam zobaczyłam. Całe targi zaskoczyły mnie swoim rozmachem. Tym większe było moje zdziwienie, czemu te materiały nie są dostępne na rynku polskim... 

Po powrocie i sprowadzeniu pierwszych próbek tkanin (oraz oczywiście materiału na moje zasłony ;) ), otworzyłam firmę i postanowiłam zaoferować w Polsce to, co jest tak trudno dostępnym dobrem- szerokie i piękne materiały. Gładkie, wzorzyste, przeźroczyste, zaciemniające... Słowem wszystko to, co jest potrzebne w nowatorskich wnętrzach. 

 

Nazwa! 

Ze względu na bardzo szybkie tempo prac nad firmą, nie miałam czasu zastanawiać się nad nazwą. Zresztą cokolwiek bym nie wymyśliła, nic nie oddawało tego, co chciałam przekazać.  

Ostatecznie poszłam w innym kierunku. Choć OLISIE jednym kojarzy się z lisem, innym z Olą, tak na prawdę nazwa firmy powstała od imion moich dzieci: Oliwia, Olgierd i Olga- trzy małe Olisie. Wraz z kotem Olafem tworzą oni zgraną i solidną paczkę, na której można polegać... ;) 

 

Rozwój! 

Firma powstała 23.05.2019 roku. Zanim udało się sprowadzić pierwsze produkty (a nie chciałam się skupiać wyłącznie na zasłonach i tkaninach, tylko na szerszym spektrum wystroju wnętrz), był już koniec czerwca. Strona internetowa ruszyła dopiero od Lipca 2019 roku, po wielu nerwach związanych z opóźnianymi dostawami, z ustaleniami i umowami z dostawcami.

Co najważniejsze jednak, zarówno wtedy jak i teraz, największym wyzwaniem jest wybór najciekawszych wzorów dla Ciebie- odbiorcy produktu! Zależy mi na tym, aby oferowane wzory wpasowywały się nie tylko w obecne trendy, ale również pasowały do Twojej wizji wnętrza, mieszkania i domu.

Przede wszystkim jednak, stawiam na jakość oferowanego produktu. Na wszystkie wyroby daję gwarancję! Choć nie każdy wyrób jest mojej produkcji, współpracuję z najlepszymi producentami na rynku polskim i europejskim po to, aby mieć pewność, że to, co zamówisz na OLISIE.PL, posłuży Ci długie lata.

 

Jeśli masz jakieś pomysły, pytania, inspiracje- śmiało pisz do mnie! Jestem otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. W końcu to ja jestem tu dla Ciebie... :) 

Edyta 

bok@olisie.pl

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter i odbierz 10 zł rabatu na swoje pierwsze zamówienie!
Polityka prywatności: https://bit.ly/33YXZKW Aby zrezygnować z newslettera wystarczy wysłać STOP na bok@olisie.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl